Dlaczego Billie Eilish nie wejdzie do Klubu 27?

Na łamach „Końca alfabetu” Billie Eilish postawiona została teza, że gdyby Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison, Kurt Cobain czy Amy Winehouse mieli tak poukładane w głowie jak Billie Eilish, „Klub 27” – skupiający zmarłych w wieku dwudziestu siedmiu lat genialnych muzyków – świeciłby pustkami.

Skąd taki wniosek? Kiedy prześledzimy wypowiedzi gwiazdy z pokolenia Z, której kariera rozwija się w iście błyskawicznym tempie, widać dużą pracę, jaką wykonała, aby tak się nie stało. Słychać w niej dojrzałość, której nie osiąga niejeden dorosły z większym stażem niż ona. A także radość z miejsca, w którym się znalazła.

Jej ewolucję najlepiej ukazuje udzielany co roku wywiad dla Vanity Fair. Warto obejrzeć go nie tylko z samej ciekawości, ale i z nadzieją na to, że liderzy (nie tylko opinii) z generacji Z będą w stanie mądrze pokierować światem, gdy przejmą nad nim władzę.

Wydawca

czyli kto może pomóc wydać Twoją książkę

WOTS_logo

Writers On The Storm skupia tych, którzy są gotowi, by rzucić wyzwanie obowiązującym zasadom, cenią samodzielność, a zarazem osobisty wpływ na kształt swojego dzieła oraz chcą działać na podstawie lekkiej infrastruktury, która bazuje na nowych technologiach i rzetelnej wiedzy zwiększającej sprzedaż.

Patroni

czyli kto wspiera liderów nowej generacji