Szkoła nowej generacji

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie… Nadto przekonany jestem, że tylko edukacja publiczna zgodnych i dobrych robi obywateli – ten klasyczny cytat z Jana Zamoyskiego to zarówno wskazówka, co do przyszłości, jak i o przyszłość pytanie. Jakie?

Jak mają działać Ci, którzy na młodzieży chowanie mają wielki wpływ – nauczyciele oraz dyrektorzy szkół? Szukając na nie odpowiedzi i w ramach dzielenia się tym, co w Końcu alfabetu najlepsze, w rozmowie z Anną Jurewicz z Centrum Kształcenia Nauczycieli Razem Lepiej, podpowiadaliśmy, jak zmierzyć się z tym dylematem. Jak również, co o końcu alfabetu i zmianach pokoleniowych powinny wiedzieć osoby zajmujące się edukacją. Poniżej znajduje się nagranie tej inspirującej rozmowy.

Zgodnie z zapowiedzią z filmu, planujemy w najbliższym czasie kolejny krok na drodze współpracy z liderami edukacji. Na tej stronie można dowiedzieć się o propozycji skierowanej do liderów edukacji. Zapraszamy!

Wydawca

czyli kto może pomóc wydać Twoją książkę

WOTS_logo

Writers On The Storm skupia tych, którzy są gotowi, by rzucić wyzwanie obowiązującym zasadom, cenią samodzielność, a zarazem osobisty wpływ na kształt swojego dzieła oraz chcą działać na podstawie lekkiej infrastruktury, która bazuje na nowych technologiach i rzetelnej wiedzy zwiększającej sprzedaż.

Patroni

czyli kto wspiera liderów nowej generacji